Please enable JavaScript
Email Marketing by Benchmark
Muga Mag | Şebnem Dönmez – Muga Mag
was successfully added to your cart.

Sepet

Videolar

Muga Mag | Şebnem Dönmez

By Ekim, 2019 2 Comments

Şebnem’in aklının içine bayılıyorum! Hem renkli, hem huzurlu, hem de insanı yenileyen bir yer gibi geliyor hep. O hep konuşsun biz dinleyelim, sonra birlikte düşünelim. Bir duralım, bir gülelim.
Bir araya geldiğimizde de ne konuşsak diye düşündük, içimizden hem yalnızlıklarımızı hem de yalnız kalamayışlarımızı konuşmak geldi.
Bence çok da iyi oldu.

Yalnızlıktan ne anlıyoruz? Peki yalnızlık mı yoksa tek başınalık mı iyi? Hepimizin yalnızlığı kendine elbet, peki bazen farketmeden birbirimizin alanından da çalıyor muyuz? Hepimiz ilgi istiyoruz ama bir yandan da kabuğumuza çekilmeden de olmuyor sanki.
Bir de asıl soru; gerçekten yalnız kalmaya, hiçbir şey yapmadan öylece durmaya cesaret edebiliyor muyuz? “Kendini dinlemek, kendinle yüzleşmek hep biraz zor, ve aslında ailemiz, çocuklarımız hatta işimiz bile çoğu zaman bir kaçış yeri bizim için.” Böyle diyor Şebnem.

İzledikten sonra fikirlerinizi duymak çok isteriz. Sizin bu kalabalık ve gürültülü dünyada yalnız ve sessiz kalabilmek için yaptıklarınızı da biz merak ediyoruz!

Lütfen bize yazın, konuşalım, açılalım, paylaşalım!
Kapılarımız sonuna kadar açık!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Evrim
Evrim
1 yıl önce

Ege selam, videolar için çok teşekkürler. Büyük keyifle izliyorum ancak özellikle bu videoda ve başlarda kameranın sürekli oynaması ve sesin uzaklaşıp azalması sohbetinizi dinleyenler için etkiledi diye düşünüyorum. Feedback olarak değerlendirirsiniz belki :). Sevgiler