Muga Mag | Kerimcan Akduman

Huzurlarınızda kıymetli kuzenim, hepimizin dünyanın en acayip yerlerinde çektiği Instagram fotoğraflarına ağzının suyu akarak baktığı Kerimcan Akduman!

Kerimcan’ın hayatına çoğumuz heves ediyor, bir yandan iç yüzünü merak ediyor, hatta bazen kendisini içten içe kıskanıyoruz. Dünyayı gezmek, her ay bambaşka bir şehirde uyanabilmek biz şehirli fanilere bazen çok çekici geliyor. Oysa hepimiz biliyoruz; bütün gerçekler Instagram’ın Avatar dünyasında göründüğü gibi olmak zorunda değil.
Bu yola nasıl girebiliriz sorusu var evet, ama aslında tek yol da bu değil. Yeni bir hayata balıklama dalabilmek için sorumlulukların, fedakarlıkların, yapabileceklerin ve yapamayacakların ne noktada? Herkesin aslında kendi yolu ve çok iyi yaptığı bir şey mutlaka vardır diyor Kerimcan; içinde yaşadığımız toplum, ve binbir türlü farklı durum bizi kendimizi ve gerçek isteklerimizi aramaya yöneltmese de aramayı hiç bırakmamalı, belki de başkasının yollarına heves etmeden önce kendimizi anlamaya çalışmalı.

Peki bu karar aşamasında her şey bir ana mı bağlı? Yoksa uzun bir süreçten mi geçiliyor arkanı dönüp gidebilmek için? Bir de aslında en önemli soru, seni mutlu edecek olan şeyler hep uzun yolların sonunda, çok uzaklarda mı? “Illa Patagonya’ya gitmeye gerek yok, yan mahallenden, Ayasofya’dan, bir Akbil’le gidebileceğin yerlerden bile başlayabilirsin kendini beslemeye.” diyor Kerimcan. Ne kadar doğru söylüyor!

Her zaman olduğu gibi izledikten sonra sizin fikirlerinizi, aklınızdaki soruları, önerileri duymak çok isteriz. Malum hepimiz hayatın hem çok farklı sokaklarında geziniyor, hem aslında hep aynı noktalarda buluşuyoruz!

Lütfen bize yazın, konuşalım, açılalım, paylaşalım!
Kapılarımız her zaman sonuna kadar açık!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.