Mugamag Kadınları | Burcu Durdu

Selam! Ben Burcu Durdu. Karadeniz Ereğli’de doğup büyüdüm, 2007 AFS’liyim, 2011 Koç Üniversitesi mezunuyum. Beş yıla yakın süren kurumsal hayat tecrübemden sonra 2016’da kendi çiçekçi dükkanımı açtım. Bu günlerde bir yandan Bilgi Üniversitesi Marka Okulu’nda yüksek lisansa devam ediyor, bir yandan da Selam Dünyalı Biz Dostuz isimli kutu oyunu girişimimi büyütüyorum.

Birbirimizden beslendiğimize inanıyorum, hepimizin farklı hayatlarda aynı duyguları yaşadığımızı biliyorum. Meraklıyım, soru sormayı, dinlemeyi ve öğrenmeyi seviyorum.

Sizin için ne yapabilirim?

Kurumsal hayattan ayrılmak ve çiçekçilik veya başka alanlarda kendi işini kurmak isteyenlerle tecrübelerimi paylaşabilirim ve onları yüreklendirebilirim. Marka konumlandırması ve pazarlama odaklı düşünce konularında fikirlerimi aktarabilir, bu konularda destek aldığım işbirlikçilerimle ihtiyacı olanları bir araya getirebilirim.

Bu aralar benim neye ihtiyacım var?

Selam Dünyalı Biz Dostuz girişimimin ve bu girişimin altındaki motivasyonun daha fazla insana ulaşmasına ihtiyacım var. SDBD ile güçlü yeni ilişkilere ve yakın ilişkilerdeki bağları derinleştirmeye vesile olmak istiyoruz. Farklı alanlarda genişleyerek bir Dünyalılar platformu niyetimiz.

Yorumların, önerilerin, dünyalılar platformu için ürün veya işbirliği fikirlerin olursa bana burcu@selamdunyalibizdostuz.com’dan ulaşabilirsin.

sdbd.com.tr

@selamdünyalibd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.