Mugamag Kadınları | Dila Sel Sarı

Herkese Merhaba! Ben Dila Sarı.

Mimar ve 3 yıllık bir anneyim. 2019 yılında kurduğum STP İSTANBUL MİMARLIK çatısı altında çoğunlukla konut, ofis ve eğitim yapıları ağırlıklı olmak üzere tasarım ve uygulama projeleri yürütüyorum. Ayrıca Boğaziçi Caz korosu bünyesindeki Magma 101 Hazırlık korosunda korist adayı olarak devam ediyorum. Bunlara ek olarak, hayattan zaman çalabildikçe çiçekler ve kağıtlarla ilgili her türlü tasarım, süsleme, paketleme ve katlama işleri ile ilgilenmeyi çok seviyorum. Gittiğim her yer yerden ipler, paket kağıtları, renkli, desenli bantlar, kutular taşıyor ve taşıtıyorum 🙂

– Sizin için ne yapabilirim? 

Tasarımı bir bütün olarak algılıyorum. Renk, desen, doku kısaca materyale olan ilgim beni her yeni projede bambaşka bir tasarım fikrine  itiyor ve bu yönüyle tasarım hafızam her projeden başka bir katmanı kendisine katabiliyor. Bu yönüyle, dayatılan kalıplara bağlı kalmadan mimari tasarım ve uygulama danışmanlığı verebilir, mimari ürünlerin geliştirilmesinde işbirliği yapabilirim.

Aynı zamanda tam zamanlı bir iş kadını ve anne olmak ile ilgili kendi deneyimlerimi keyifle paylaşabilir, belki aradığın bir sorunun cevabını bulmana yardımcı olabilirim.

Bu aralar benim neye ihtiyacım var?

Mimari ve tasarım dünyasındaki gelişmeleri kaçırmak istemiyorum ama hepsine yetişmek de mümkün değil. Çıkan bir ürün, malzeme, haber, yeni bir yapı, sergi ya da düzenlenecek fuarlar ile ilgili bilgi paylaşımına ihtiyacım var.

 

IG: @dilaselsari
E-Posta: dila@stpistanbul.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.