Mugamag Kadınları | Damla Aydın

Merhaba, ben Damla!

32 yaşında bir oyuncu ve oyuncu koçuyum. Kimya Mühendisliği eğitimi aldıktan sonra ne işim var benim burada? diye ağlayarak çalıştığım fabrikadan kaçtım. Dokuz yaşından beri oyuncu olacağımı hep bildim aslında ve 23 yaşında tiyatro okumaya başladım. Diğer yandan da internette çeşitli platformlar üzerinden içerik üretme denemeleri yaptım. Şu sıralar en çok içime sinen ve heyecanla devam ettiğim projem ise Spotify üzerinden dinleyebileceğiniz Güzel Şeyler Bizim Tarafta! isimli Podcast’im. Çocukluğumdan beri en çok konuşmayı, okumayı, yazmayı, izlemeyi sevdim, şimdi de kendi süzgecimden süzdüklerimi anlatıyorum. Hayatımın bundan sonrasını da oynayarak, yazarak, üreterek geçirmek istiyorum.

– Sizin için ne yapabilirim? 

Oyunculukla ilgileniyorsanız sorularınızı cevaplayabilir, eğitim arayışındaysanız bu konuda size yardım edebilirim. İzleyecek filmlere okuyacak kitap önerilerine ihtiyacınız varsa elimden geleni yapabilirim.

Bu aralar benim neye ihtiyacım var?

Bu aralar en büyük ihtiyacım beraber çalışabileceğim güvenilir bir oyuncu menajeri ya da ajansı. Diğer yandan podcastim hakkında her türlü yorum, fikir ve destek de çok değerli.

 

IG: @damlaydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.