Mugamag Kadınları | Aslı Ergin

Herkese merhaba, ben Aslı!

Ankara doğumluyum, mühendisim. ODTÜ’den 2018’de mezun oldum ve sonrasında yüksek lisans eğitimim için Münih’e taşındım, şu an ise çoğunlukla Ankara’dayım. Yurt dışında yaşarken, başkalarıyla da deneyimlerimi paylaşma isteği duydum ve yeni bir dünyaya adım atarak videolar çekmeye başlayıp kendime bir YouTube kanalı açtım. Evde kameralar, müzik aletleri, boyalar, kağıt-kalem, boncuklarla dolu bir odam var ve mühendislikten kazandığım parayla hobilerime, yaratıcı yanıma yatırım yapıp, şu sıralar akşamları ikinci, alternatif mesaim için çalışıyorum. Son olarak spor yapmayı ve sağlıklı beslenmeyi çok seviyorum.

– Sizin için için ne yapabilirim?

Özellikle Almanya’da eğitim almak, staj yapmak isteyenlere yol gösterebilir, ayrıca yurtdışında yaşamayı merak edenlere, kendi gözlem ve deneyimlerimi aktarabilirim. Bunun dışında YouTube’da farklı yollar çizen, merakını takip eden, bir şeyler üreten insanlarla sohbet ettiğim bir video serim var, dilerseniz sizin de ürettiklerinizi ya da ilgi alanlarınızı video aracılığıyla hikayeleştirip kanalımda paylaşabilirim. Kurduğunuz iş ya da marka için fotoğraf, video ve web sitesi gibi tanıtım materyali ihtiyaçlarınız olursa da beraber çalışabiliriz!

– Bu aralar benim neye ihtiyacım var?

Öncelikle bu grubun enerjisini seviyorum, sizlerle tanışmak, bir kahve içmek beni mutlu eder! Ankara ya da İstanbul’da yaşıyorsanız, denk gelebiliriz bence. Diğer yandan uzun süredir yurtdışında olduğum için, Türkiye’de benimle benzer ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmak istiyorum. Aralarına dahil olabileceğim keyif amaçlı toplanan spor grupları, doğaçlama çalan müzisyen grupları, fotoğraf ve video işleriyle uğraşan insanlar tanıyorsanız benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Bunun dışında paylaşmak istediğiniz bir işiniz, markanız, yazıp çizdikleriniz ya da ürettiğiniz şeyler varsa, Youtube kanalım için hikayenizi dinlemek, videonuzu hazırlayıp kanalımda paylaşmak beni oldukça mutlu eder, tanışmış da oluruz hem! Son videomda konuğum Ege’ydi, videoyu izlemediyseniz mutlaka bi göz atın bence!

Youtube: asliergin
asliergin9@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.