Sevgili arkadaşım;

Hepimiz bir diğerinin hikâyesinin bir köşesi, birbirini bir yerlerde mutlaka tamamlayan film kareleriyiz. Kendimize yaklaştıkça ben, biraz uzaklaştıkça diğerleriyiz. Ve eğer tek bir sesin peşinden gideceksek hayatta, bu sadece kendi sesimiz. Çünkü yazdığımız eninde sonunda kendi hikâyemiz.

Sakin kitabıyla bizi her anın içinde gizli sakinlik adalarına davet eden Ege Soley, şimdi de kendimize daha yakın hissetmenin yollarını açıyor bize. Dünyanın gürültüsünden, hayatın hızından uzun zamandır ihmal ettiğimiz kendi sesimizi duymak için…

Şimdi Satın Al

“İnsan istediği kadar inkar etsin, sonsuz sandığı yalnızlığı bir sonraki kara parçasına kadar sürüyor. Çünkü her ne kadar hepimiz kendimizi bazen çok yalnız ve ıssız, çok gözden kaçırılmış ve sessiz hissetsek de aslında biraz ötemizde mutlaka başka bir ada yaşıyor. Bu dünyada yapayalnız kaldığını, sonsuz maviliğin ortasında unutulduğunu sanan başka bir ada.Başka bir insan. Başka bir ben, başka bir sen. Yalnızlığımızdan başımızı kaldırdığımız zamanlarda böyle de düşünmek lazım bazen; eninde sonunda aynı karanın parçası, aynı çiçeğin taç yaprakları, aynı suyun damlasıyız. Eğer görmek istersen.”

YakınEge Soley